۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۸:۱۳

جشنواره فرهنگی، هنری و رسانه‌ای آیات، برگزیدگان خود را شناخت

امروز شنبه 23 اسفندماه، آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی، هنری و رسانه‌‍ای آیات برگزار و برگزیدگان ده رشته جشنواره معرفی شدند.
جشنواره فرهنگی، هنری و رسانه‌ای آیات، برگزیدگان خود را شناخت

امروز شنبه 23 اسفندماه، آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی، هنری و رسانه‌‍ای آیات برگزار و برگزیدگان ده رشته جشنواره معرفی شدند:

جشنواره

بخش

نام برگزیده

نام اثر

رتبه کسب‌شده

استان/کشور

انیمیشن خانگی (استاپ موشن)

اصلی - کودک

مرتضی ملازاده

قناعت

اول

مازندران

اصلی -نوجوان

امیرمهدی براتی

بازیگران

اول

البرز

عباس حسن پور

زمین

دوم

مازندران

علیرضا کرمی

شارژ

برگزیده

اصفهان

اصلی-بزرگسال

نرگس رستمی

ماهی و گربه

اول

همدان

مسعود شریفی

آقا اجازه

برگزیده

اصفهان

اصلی-خلاقیت

سحر غفوریان

دریای گرد

بهترین

تهران

ویژه-نوجوان

سیده معصومه کاظمی

بزرگ قلب کوچک

بهترین

چهارمحال وبختیاری

ویژه-بزرگسال

سید معین فاطمی

روایت مرد میدان

بهترین

تهران

آزاد-کودک

فاطمه محمودی بند

ذره بین

اول

مازندران

آزاد-نوجوان

کوشا یوسفی

آقای تبر

اول

مازندران

محمدطه آذری

درباره سینما

دوم

مازندران

آزاد-بزرگسال

صدرا عباسی زاده

آدم بی کله

بهترین

قم

بین الملل

کاتالین اگلی

سرزمین بدون شیطان

نشان ویژه

مجارستان

پاملا پرگرینو

وقتی همه چیز متولد می‌شود

"

برزیل

جولی رمباویل

ماشین

"

فرانسه

فانی اسچلر

کنجکاوی

"

آلمان

پیتر لودویک

30

"

لهستان

مینا کوتینوویک پاوکو

دست ساز

"

صربستان

ما را بشنوید

آنژ گلکر

"

اسلواکی

پولیک تووا

چیریپاجاس

"

اسپانیا و روسیه

جیووانی ماسیلی

پیکولینو، یک ماجراجویی در شهر

"

اسپانیا

جرج وگانیرد

از دندانهایت ممنونم

"

آمریکا

شعر

 (پیام‌آور حدت)

بلوچی

فاروق دامنی

 

اول

سیستان و بلوچستان

سیستانی

سلطانعلی جهانتیغ

 

اول

سیستان و بلوچستان

فارسی

احمد رفیعی وردنجانی

 

اول

چهارمحال و بختیاری

آواها و نغمات (ترنم آسمانی)

فرازخوانی

محمدرضا صادقی

گروه کریم آل طاها

اول

آذربایجان شرقی

شهید سلیمانی

محمد مکرمی

گروه محراب

اول

تهران

نماهنگ

احمد رحیمی فرد

گروه شمیم بهشت

اول

مازندران

چلچراغ آسمانی

تولید-انیمیشن

علیرضا خوشکام

یاعلی

اول

تهران

تولید و توزیع-انیمیشن

محمد ابوالحسنی

درین‌های قرآنی

اول

تهران

تولید و توزیع- نرم‌افزار تلفن همراه

حمید افسری

قصه‌های قرآنی برای کودکان

اول

فارس

تولید و توزیع-صفحه و کانال

سیدهادی موسوی

آیه‌گرافی

اول

قم

توزیع-نرم‌افزار تلفن همراه

محمدکاظم رحیمی

ماهک

اول

 

داستانک

داستان‌نویسی

عزیزاللـه محمدپور

هدیه و پرستار

اول

مازندران

محمدحسن مردانی

فرصت

دوم

اصفهان

محسن کلهر

عملیات

سوم

همدان

احمد سوسرایی

 

شایسته تقدیر

مازندران

داستان

ویژه

فاطمه رهبردار

حرف‌هایی برای فرشته‌ها

اول

خراسان جنوبی

داستان بلند

محمدسعید احمدزاده

مردان غروب

اول

فارس

داستان کوتاه

ابراهیم غلامی

ابراهیم

اول

همدان


فیلم

داستانی

سیدمهدی موسوی برزکی

عزیز

اول

اصفهان

مستند

احسان کمالی

قارلاواج

اول

خراسان شمالی

انیمیشن

راضیه محمدی

پرنده کاغذی

اول

فارس

نماهنگ

علیرضا خالدی

روزگار غریب

اول

قم

مستند

برهان احمدی

یکشنبه سیاه

ویژه

کردستان

عکس و عکس نوشت

ملی

یاسر محمدخانی

مادرانه

اول

مرکزی

سعید قاسمی

امداد

دوم

آذربایجان شرقی

علی نجات بخش

عزا

سوم

اصفهان

مهلا جنابی

درپناه

شایسته تقدیر

کرمان

حمید عزیزی خانقاهی

عاشقانه

شایسته تقدیر

کرمانشاه

مجتبی محمدی

زیر باران

شایسته تقدیر

گیلان

ویژه

محمدرضا بهمرام

کرونا و خانواده

اول

آذربایجان شرقی

داود ایزدپناه

زیرپوست شهر

دوم

کهگیلویه و بویراحمد

عکس نوشت

سید روح اله هاشمی

خانه دوست

برگزیده

تهران

حمیدرضا مجیدی

نور و رنگ

برگزیده

مرکزی

استانی

فاطمه حلمی

نمای مسجد/در سایه خانه خدا/حجاب برتر

برگزیده

کرمان

احمد عابدینی

انس با قرآن

برگزیده

کرمان

نغمه‌های محمدی

خوانندگی ارکسترال

شاهرخ پناهی‌فرد

 

اول

آذربایجان شرقی

تولیدات استودیویی

بهرام پاییزی

 

اول

تهران

نواحی

سیدجلال محمدی

گروه آوای تبری

اول

مازندران

هنرهای نمایشی

بازیگری زن

آزاده حیدرزاده

برای عشق

بهترین

خراسان شمالی

سمیره بیگدلی

برزخ اروی شاعره آتش

شایسته تقدیر

اصفهان

بازیگری مرد

هاشم پورمحمد

سپاس‌نامه هانیه و چند روایت متقاطع

بهترین

کرمانشاه

کیوان حبیبی

مجلس شمرکشی

شایسته تقدیر

قزوین

طراحی صحنه

سیدمحسن هاشمی

می‌خواستم ببوسمت باران گرفت

شایسته تقدیر

خراسان رضوی

طراحی صدا و موسیقی

موسی غنی‌زاده

باد سرخ

شایسته تقدیر

 

طراحی لباس

فرزانه محمدنیا

قندخون

شایسته تقدیر

مرکزی

نویسندگی

لیلی عاج

قندخون

بهترین

مرکزی

میلاد اکبرنژاد

می‌خواستم ببوسمت باران گرفت

شایسته تقدیر

اردبیل

کارگردانی

مرتضی اسدی‌مرام

سپاس‌نامه هانیه و چند روایت متقاطع

بهترین

کرمانشاه

اصغر مرادی

برزخ اروی، شاعره آتش

شایسته تقدیر

اصفهان

 

اشتراک در